Boek hier uw proefrit

Nieuws

LOADING ZOOM
22/05/2024

Welkom in de Wereld van KTM bij Motorshop Desmet!

Bezoek onze showroom en ontdek de volledige line-up van KTM-motorfietsen. Van de wendbare 125cc tot de krachtige 1390cc, wij hebben ze allemaal.
Onze uitgebreide collectie biedt voor elke rijder de perfecte motor, of u nu een beginner bent of een ervaren motorrijder.

Bent u nog aan het oriënteren? Kom langs en laat u inspireren door onze indrukwekkende selectie. Onze deskundige medewerkers staan klaar om al uw vragen te beantwoorden en u te helpen bij het kiezen van de juiste motorfiets. U kunt ook een testrit maken om zelf de kwaliteit en het rijplezier van KTM te ervaren.

Naast onze motorfietsen bieden we ook een breed scala aan accessoires en kleding, zodat u volledig uitgerust de weg op kunt. Ons team helpt u graag bij het vinden van de juiste uitrusting, van helmen en beschermende kleding tot onderhoudsproducten en meer.

Kom langs in onze showroom en ontdek waarom KTM-motorfietsen wereldwijd geliefd zijn.

Ons team helpt u graag op weg naar een geweldige rijervaring!
share:
© Motorshop R. Desmet nv - Privacy - Website by KMOSites